Hansgrohe Axor Citterio E

26 Eylül 2014

Hansgrohe Axor Citterio E: The Essence of Luxury /

Hansgrohe Axor Citterio E: Lüksün Özü

 Philippe Grohe and Antonio Citterio Introduce Third Bathroom Collection for Axor

Philippe Grohe ve Antonio Citterio Axor için üçüncü Banyo Koleksiyonu tanıttı.

Schiltach/Milan, September 2014 – Aesthetic appeal, sophisticated functionality and outstanding workmanship: with Axor Citterio E Philippe Grohe and Italian architect/designer Antonio Citterio are introducing a new collection of bathroom fixtures that exude elegance, high quality and worth. Its premiere will take place on September 23, 2014 in Axor’s Milan showroom on Via Durini 15. 

Schiltach / Milan Eylül 2014 - Estetik itiraz, sofistike işlevsellik ve üstün işçilik: Axor Citterio E Philippe Grohe ve İtalyan mimar / tasarımcı Antonio Citterio ile zarafet, yüksek kalite ve değer terlemek banyo armatürleri yeni bir koleksiyon sunuyoruz. Onun prömiyeri Via Durini 15 Axor oyuncusu Milan showroom 23 Eylül 2014 tarihinde gerçekleşecek.

“Our successful design partnership with Antonio Citterio began 14 years ago”, says Philippe Grohe, Head of Axor. “The success story that began with the Axor Citterio collection is continually evolving. Axor Citterio E is a charming combination of modern and classical features – elegant and timeless products of the highest quality that not only enhance the bathroom as a whole, but also our experience with the element of water.”  

"Antonio Citterio ile Başarılı tasarım ortaklığının 14 yıl önce başladı", Philippe Grohe, Axor Başkanı diyor. "Axor Citterio koleksiyonu ile başlayan başarı öyküsü sürekli gelişmektedir. Axor Citterio E, modern ve klasik özellikler büyüleyici bir kombinasyonu - bir bütün olarak banyo geliştirmek değil, sadece yüksek kalitede şık ve zamansız ürünler, aynı zamanda su elementi ile bizim deneyim ".

Joystick or Cross-handle: A Well-designed Mixer is Always Comfortable to Use  The Axor Citterio E fixtures are characterized by a balanced contrast of smooth shapes, clean lines and precious surfaces – features of elegance and high quality, respectively. Soft and slender mixer handles characterize the entire collection’s design, as in the single lever faucet with its modern and upright joystick handle, or in the 3-hole mixers with their classic cross-handles. All 37 products that make up the collection share a visually appealing and harmonious look that complements a variety of styles, from art nouveau to modern urban.  

Joystick veya Çapraz-kolu: İyi tasarlanmış Mikser Her zaman düzgün şekiller, temiz çizgiler ve değerli yüzeylerin dengeli bir kontrast ile karakterize Axor Citterio E fikstürleri Kullanımı rahat olan - sırasıyla zerafet ve yüksek kalitede, özellikleri. Yumuşak ve ince karıştırıcı kolları modern ve dik joystick kolu ile tek kolu musluk gibi, tüm koleksiyonun tasarım karakterize, ya da klasik çapraz kolları ile 3 delikli mikserler.Koleksiyonu oluşturan tüm 37 ürün art nouveau modern kent için, çeşitli stiller tamamlayan görsel olarak çekici ve uyumlu bir görünüm paylaşın.

“The result of this most recent collaboration is the ‘essence of luxury’. The products are not only characterized by flexible implementation, but also by exceptional ease of use and a pleasant touch and feel”, explains Antonio Citterio. 

"Bu en son işbirliği sonucu 'lüks özü' olduğunu.Ürünler sadece esnek uygulanması ile karakterize, aynı zamanda olağanüstü kullanım kolaylığı ve hoş bir dokunuş ve his "ile değil, Antonio Citterio açıklıyor.