fantasia logo

BANYO DOLAPLARI

scroll down
ARMADI ART

ARMADI ART

1974 Yılından itibaren ahşap üretim teknolojisine sahip olan fabrikalarımız Armadi Art Group şirketi olarak Armadi Art, Antonio Valanti,Vallessi ve Capolda markaları altında dünyanın birçok ülkesi için Exclusive klasmanında banyo mobilyaları üretmektedir.

Birçok ham maddesi Avrupa menşei olup, kapalı üretim hattımız; Balıkesir Organize Sanayi bölgesindeki 13,000 m2 fabrikamızda sürdürülmektedir. Fabrikamız çevreye duyarlı üretim sistemi ile açık alanlarla beraber toplamda 17,500 m2 alana sahip olup, Avrupa standartlarında butik üretim teknolojisi ve seri üretim hattına sahiptir. Üretimin de teknolojik makine hattının yanı sıra, aynı zamanda butik üretim hattı ile yılların deneyimli ustalarının el maharetleri ürünleri şekillendirmektedir.

Armadi Art’ın satış noktalarındaki iç mimar ve tasarımcılar mevcut modülasyon sistemi içerisinde renk doku ve biçim farklılıkları ile binlerce alternatifi müşterilerine kişileştirilmiş olarak sunarlar. Kişiselleştirilmiş bu projelerde ki ürünler müşterileri adına verilen kimlik numaraları ile özel üretilip detayları isimleri ile siparişi verenler adına yıllarca muhafaza edilmektedir.

 

armadiart.com